"סוגרים הכל לדירה" - קניה קבוצתית למעבר דירה

סוגרים הכל לדירה

רכשתם דירה או שאתם עומדים לפני שיפוץ הדירה? עכשיו אתם צריכים להתחיל בעיצוב, בחירת ריהוט, רכישת מוצרי חשמל או אפילו התקנת רשתות לחלונות? ההמלצה שלנו היא שתצטרפו לקבוצת הקניה של "סוגרים הכל לדירה" העובדת בשיתוף פעולה עם "המוקד לדייר" ומספקת לו פלטפורמה של בעלי מקצוע להם זקוקים הדיירים בעת מעבר דירה.

שתף תוכן זה


גם אתר "סוגרים הכל לדירה" וגם "המוקד לדייר" הינם שירותים שנבנו עבור דיירים ורוכשי דירות בבתים משותפים וצמחו מתוך המיזם פורטל בית משותף"

היתרונות של "סוגרים הכל לדירה" לגולשי "המוקד לדייר" ולבעלי המקצוע

קבוצת "סוגרים הכל לדירה" היא קבוצות קניה מהוותיקות בישראל, היא פועלת מאז 2004 בתוך פורטל בית משותף. רק בשנה האחרונה יותר מ- 3000 דיירים ומשפצים נהנו משירותיה של קבוצה זאת. הצטרפות לקבוצה זו יחסוך לכם הרבה כסף וזמן ברכישת מוצרים חדשים, שירותים ובעלי מקצוע לבית.

איך זה עובד?

קבוצת 'סוגרים הכל לדירה' מקיימת ערבי מכירות סגורים, אליה מוזמנים חברי הקבוצה (רישום בחינם באתר סוגרים הכל לדירה) בכל התחומים הנדרשים לבית חדש או לדירה משופצת. במסגרת ערבי המכירה של "סוגרים הכל לדירה" תוכלו ליהנות מהנחות ותנאים מיוחדים הניתנים רק לחברי הקבוצה. בערבי המכירה של 'סוגרים הכל לדירה' תוכלו לרכוש בהנחות משמעותיות מוצרים כדוגמת:  מזרונים ומוצרי שינה, פתרונות תאורה, מקלחונים וחיפוי זכוכית, ריהוט לבית, מזגנים ועוד. כלומר תוכלו במספר ערבים כאלו לרכוש את כל מה שאתם צריכים לבית או לדירה החדשה ולחסוך הרבה מאוד זמן וכסף.
בסוגרים הכל לדירה עובדים רק עם ספקים ובעלי מקצוע איכותיים שמוכיחים את עצמם לאורך זמן.

שיתוף פעולה עם "המוקד לדייר"

בשנה האחרונה התהדק שיתוף פעולה בין קבוצת הקניה 'סוגרים הכל לדירה' לבין 'המוקד לדייר' כאשר קבוצת הקניה הרחיבה את פעילותה וכיום מספקת גם בעלי מקצוע למעבר דירה ולמשפצי דירה. כמו כן, ישנם ערבי דיירים בהם תוכלו להיפגש עם חלק מבעלי מקצוע ובעיקר בעלי מקצוע מומלצים של 'המוקד לדייר'.

אם אתם עוברים דירה או משפצי דירה ואתם זקוקים לבעלי מקצוע, בעל מקצוע של המוקד לדייר וסוגרים הכל לדירה ישמחו לעזור לכם בתחומים של: רשתות לחלונות, נגר פרטי, בדק בית, הובלת דירה, ניקיון דירות חדשות / אחרי שיפוץ, הדברה, סורגים, צביעת דירה, עבודות גבס, מיזוג אוויר, הקמת גינות, פרגולות וסוככים, עבודות חשמל, מנעולנים, מעצבי פנים ועוד.
תהיו בטוחים כי בעל המקצוע אותו תיקחו לכל אחד מהשירותים הוא בעל מקצוע מומלץ ואמין. שכן כל בעלי המקצוע שעובדים עם 'המוקד לדייר' נבדקים בקפידה ומומלצים על ידי לקוחות 'המוקד לדייר' וסוגרים הכל לדירה ועובדים לאורך זמן. 

הלקוחות ממליצים בחום:

רוצים גם אתם ליהנות מכוח הקניה של "סוגרים הכל לדירה"?

הירשמו גם אתם לאירועי מכירה ואירועי תוכן ותוכלו לרכוש את כל המוצרים לדירה בתנאים מיוחדים יחד עם קבוצה גדולה של אלפי דיירים.

קישורים:

ערוץ הפייסבוק "סוגרים הכל לדירה"

ערוץ היוטיוב "סוגרים הכל לדירה"

אתר הבית ולוח אירועים למשפצים של "סוגרים הכל לדירה"